Laborant (m / k) at Strabag

Expires in 14 days

TPA sp. zo.o.Dienstleistungen/Servicebetriebe Laboratorium - Ostrowik Job-ID: req26181

Über uns

TPA należy do koncernu STRABAG i jako niezależna jednostka laboratoryjna działa na terenie całej Polski, zapewniając szeroki zakres usług we wszystkich dziedzinach budownictwa.

Ihre Aufgaben

  • pobieranie i przygotowywanie próbek do badań wg obowiązujących procedur (przepisów)
  • wykonywanie badań zgodnie z obowiązującymi procedurami (przepisami)
  • dbałość o sprzęt i jego utrzymywanie w należytym stanie technicznym
  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
  • opracowywanie sprawozdań z badań do sprawdzenia osobie autoryzującej
  • właściwe zgodne z systemem zarządzania prowadzenie badań i dokumentacji
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia w zakresie stanowiska

Ihre Voraussetzungen

  • wykształcenie średnie, preferowane technikum drogowe, budowlane lub geodezyjne
  • znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B, ew. B+E
  • doświadczenie w branży drogowej będzie dodatkowym atutem

Wir bieten

Oferujemy: # zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę # możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych # możliwości rozwoju zawodowego # dobrą atmosferę w pracy i otwartość

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland
Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz
Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit
Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung
Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen
Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort
z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen
z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote
z.B. Kooperationen mit Kindertagesstätten

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung sowie Prämiensystem
Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite
Mitarbeiterrabatte bei verschiedenen Unternehmen und Onlinedienstleistern
monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Remember to mention that you found this position via Graduateland