Specjalista ds. Przygotowania Produkcji (k / m) hos Strabag

Strabag Sp. z o.o. /Dyrekcja Budownictwa Ogólnego/ Oddział PółnocHoch- und Ingenieurbau Gdańsk + woj. pomorskie Job-ID: req26997

Über uns

Od ponad 30 lat realizujemy w Polsce różne typy obiektów kubaturowych, począwszy od centrów handlowych, biurowców i osiedli mieszkaniowych przez zakłady przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej, takie jak szpitale czy dworce kolejowe, aż po obiekty hydrotechniki morskiej i śródlądowej.

Ihre Aufgaben

  • wsparcie kierownictwa projektu w procesie wyboru, zakupów, rozliczania i oceny podwykonawców oraz dostawców, doboru technologii, materiałów i urządzeń
  • wycena i rozliczanie prac dodatkowych
  • planowanie kosztów usług i materiałów
  • przygotowywanie zapytań ofertowych
  • prowadzenie protokołów z negocjacji
  • uzgodnienie zakresu dokumentacji technicznej w przypadku zlecenia podwykonawstwa
  • prowadzenie budżetu budowy w programie iTwo

Ihre Voraussetzungen

  • ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo
  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakresie budownictwa kubaturowego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość AutoCad
  • dobra znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego stanowić będzie atut
  • dyspozycyjność

Wir bieten

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland
Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz
Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit
Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung
Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen
Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort
z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen
z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung
Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite
monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Husk å nevne at du fant denne stillingen på Graduateland